KONST / Litografier / Litografisk affisch 8681183
nr 868 1183
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografisk affisch, Peter Dahl (f. 1934), signerad, ramens innermått: 60x42
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 januari 2014
kl 19:27:50
3/1 19:19:40
Peter Dahl (f. 1934)